• LEGYEN SIKERES VELÜNK, CSATLAKOZZON CSAPATUNKHOZ! Magyarország piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Csapatunk erősítéséhez Budapest városi munkavégzéssel Villanyszerelő karbantartó munkakörbe munkatársakat keresünk a III. kerületi MTVA székházba!

  • Feladatok

    • A cég által üzemeltetett létesítményekben lévő áramellátó, klíma, biztonságtechnikai és épületgépészeti berendezések hibaelhárítása és karbantartása, a berendezések felügyelete
    • Üzemzavar elhárítási szolgálat
    • Kisebb gépészeti hibák elhárítása, javítása
    • Részvétel és támogatás a létesítményt érintő elektromos karbantartásoknál
    • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok, IT alkalmazások használata
  • Előnyt jelent

    • Épületfelügyeleti rendszerek használatával kapcsolatos tapasztalat
    • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló képesítés
    • Villámvédelmi felülvizsgáló képesítés
    • Erősáramú berendezések felülvizsgáló képesítés
  • Szükséges tapasztalat

    • Villanyszerelő vagy erősáramú technikus végzettség.
    • Legalább 1 év szakmai gyakorlat
    • Precizitás, gyors helyzetfelismerés, önálló munkavégzés.
    • Felhasználói szintű MS Office ismeret.
  • Egyéb információ

    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Jó munkahelyi légkör, modern környezet
    • Képzési és fejlődési lehetőségek
  • Juttatások

    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
    • Piacképes jövedelem
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Ajánlatkérés
Álláslehetőség