• Legyen sikeres velünk, csatlakozzon csapatunkhoz! Magyarország egyik piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Budapest városi munkavégzéssel Műszaki előkészítő kollégát keresünk.

  • Feladatok

    • • Költségkalkulációk, árajánlatok előkészítésében közreműködés és támogatás nyújtás a műszaki vezetők részére.
    • • Részvétel a fejlesztési és beruházási terv, akciótervek, (business case-k) készítésében
    • • Adminisztratív támogatás
    • • A műszaki jellegű dokumentációk nyilvántartása
    • • Pályázatok műszaki dokumentációjának feldolgozása
    • • Versenyeztetéshez számítások készítése
    • • Ütemtervek és költségvetések készítése
    • • Ártükör készítése
    • • Költségvetés készítése, mennyiségi számítások készítése, ellenőrzése
  • Előnyt jelent

    • • Min. 5 év szakmai tapasztalat
  • Szükséges tapasztalat

    • • Mérnöki vagy technikumi végzettség
    • • Erős MS Office, illetve Terc alapú program ismerete ismeretek
    • • Műszaki előkészítő, műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Juttatások

    • • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás, versenyképes jövedelem
    • • Képzési és fejlődési lehetőség
    • • Motiváló környezet, összetartó csapat
    • • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • • Évente megrendezésre kerülő Kulcsmunkatársi program, Családi - és karácsonyi nap