• Legyen sikeres velünk, csatlakozzon csapatunkhoz! Magyarország egyik piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk, illetve kivitelezünk Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőre, és határozatlan szerződéssel Magasépítő-építésvezető munkatársat keresünk.

  • Feladatok

    • • Beruházási és kivitelezési projektek lebonyolítása az előkészítéstől a kivitelezésig együttműködve a társ szakágakkal.
    • • Ajánlatok és szerződések előkészítése
    • • A kivitelezési munkák ellenőrzése, alvállalkozók irányítása
    • • Átadási és üzembe helyezési eljárások lefolytatása
    • • Elszámolások készítése, projektek utóértékelése
    • • Kivitelezési projektek pályázataiban való közreműködés, műszaki fejezetek kidolgozása, árajánlatok összeállítása
    • • Megrendelőkkel történő kapcsolattartás
    • • Kalkulációk, rendelések előkészítése, ellenőrzése
    • • Építési napló vezetése és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
    • • Műszaki, minőségi és munkavédelmi előírások betartása
  • Előnyt jelent

    • • Felelős műszaki vezetői és/vagy műszaki ellenőri jogosultság
    • • Terc költségvetés készítő program gyakorlott használata
  • Szükséges tapasztalat

    • • Építész/ építőmérnöki vagy magasépítő technikumi végzettség
    • • Beruházásban vagy kivitelezésben szerzett min. 5 éves gyakorlat
    • • Kiváló kommunikációs készség, precizitás, konfliktuskezelés, stressz-tűrés.
  • Juttatások

    • • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás, versenyképes jövedelem, évvégi bónusz
    • • Képzési és fejlődési lehetőség
    • • Motiváló környezet, összetartó csapat
    • • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (kafetéria, önkéntes nyugdíj-és egészség pénztári munkáltatói hozzájárulás
    • • Évente megrendezésre kerülő céges rendezvények
Ajánlatkérés
Álláslehetőség