• LEGYEN SIKERES VELÜNK, CSATLAKOZZON CSAPATUNKHOZ! Csapatunk erősítéséhez Veresegyház városi munkavégzéssel Létesítménymenedzser munkakörbe munkatársakat keresünk

  • Feladatok

    • A nem termelő területek napi általános üzemeltetési és épület karbantartási feladatinak szervezése, koordinálása
    • Karbantartási csapat irányítása, külső és belső kapcsolattartás
    • Karbantartási és üzemeltetési feladatok tervezése, nyomon követése, felügyelete.
    • A tervszerű, megelőző (Preventiv), az állapotfüggő (Predictive) épület-karbantartási és üzemeltetési tevékenység folyamatos fejlesztése és az éves tervek végrehajtása az épületgépészeti berendezések tekintetében
    • Rendszeres és rendkívüli jelentések készítése
    • Kisebb projektek koordinálása, alvállalkozókkal való kapcsolattartás
    • Árkalkulációk készítése
  • Előnyt jelent

    • Felsőfokú műszaki végzettség, épületgépészeti diploma előny
    • Minimum 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat, ipari létesítmények üzemeltetésében
    • Általános műszaki ismeretek (gépészet, elektromosság, építészet)
    • Számítástechnikai ismeretek (általános számítógépes ismeret, MS Office, épületfelügyeleti rendszerek ismerete)
    • Alapos és önálló munkavégzés, rugalmasság
    • Jó problémamegoldó készség
  • Szükséges tapasztalat

    • Épületüzemeltetési területen szerzett tapasztalat.
    • Épület-felügyeleti rendszerek ismerete
    • AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • Egyéb információ

    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Jó munkahelyi légkör, modern környezet
    • Kihívást jelentő projektmunkák
    • Kulcsmunkatársi Program
    • Éves teljesítményértékelő beszélgetések a szakmai fejlődés elősegítéseként.
  • Juttatások

    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
    • Piacképes jövedelem
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Ajánlatkérés
Álláslehetőség