• Csapatunk erősítéséhez Jászfényszaru városi munkavégzéssel Karbantartó munkakörbe munkatársakat keresünk!

  • Feladatok

    • A cég által üzemeltetett létesítményekben lévő áramellátó, klíma, biztonságtechnikai és épületgépészeti berendezések hibaelhárítása és karbantartása, a berendezések felügyelete.
    • Üzemzavar elhárítási szolgálat.
    • Kisebb gépészeti hibák elhárítása, javítása
    • Részvétel és támogatás a létesítményt érintő elektromos karbantartásoknál
    • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok, IT alkalmazások használata.
  • Előnyt jelent

    • Épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat.
    • Villamosbiztonsági mérések végzéséhez való jogosultság (ÉV, VV, EBF, FAM)
  • Szükséges tapasztalat

    • Középfokú gépész szakmacsoportba tartozó / vagy villanyszerelő végzettség
    • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
    • Precizitás, gyors helyzetfelismerés, önálló munkavégzés.
    • B kategóriás gépjármű vezetői engedély.
    • Felhasználói szintű MS Office ismeret.
  • Egyéb információ

    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Jó munkahelyi légkör, modern környezet
    • Kihívást jelentő projektmunkák
    • Képzési és tréning lehetőségek
    • Kulcsmunkatársi Program
    • Előrelépési lehetőség
    • Éves teljesítményértékelő beszélgetések a szakmai fejlődés elősegítéseként.
    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
  • Juttatások

    • Piacképes jövedelem
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Csoportos élet- és balesetbiztosítás