• Legyen sikeres velünk, csatlakozzon csapatunkhoz! Magyarország egyik piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk, illetve kivitelezünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőre, és határozatlan szerződéssel Gépész-építésvezető/művezető munkatársat keresünk.

  • Feladatok

    • • Beruházási és kivitelezési projektek lebonyolítása az előkészítéstől a kivitelezésig együttműködve a társ szakágakkal.
    • • A kivitelezési munkák ellenőrzése,
    • • Kivitelezési projektek való közreműködés,
    • • Műszaki, minőségi és munkavédelmi előírások betartása
  • Előnyt jelent

    • • Terc költségvetés készítő program gyakorlott használata
  • Szükséges tapasztalat

    • • Technikumi végzettség, vagy szakmunkás bizonyítvány
    • • Beruházásban vagy kivitelezésben szerzett min. 5 éves gyakorlat
    • • kommunikációs készség, precizitás, konfliktuskezelés, stressz-tűrés.
  • Juttatások

    • • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás, versenyképes jövedelem, évvégi bónusz
    • • Képzési és fejlődési lehetőség
    • • Motiváló környezet, összetartó csapat
    • • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (kafetéria, önkéntes nyugdíj-és egészség pénztári munkáltatói hozzájárulás
    • • Évente megrendezésre kerülő céges rendezvények
Ajánlatkérés
Álláslehetőség