• Legyen sikeres velünk, csatlakozzon csapatunkhoz! Magyarország egyik piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Pécs városi munkavégzéssel épületvillamossági, épületgépész szakreferens kollégát keresünk.

  • Feladatok

    • ERSTE bankfiókok ingatlan üzemeltetési feladatainak koordinálása
    • Saját erős szolgáltatási munkák ellenőrzése, koordinálása
    • Árajánlatok szakmai elemzése, alvállalkozók versenyeztetése
    • Árajánlatok és költségvetés készítése
    • Műszaki mérnöki feladatkör ellátása, erőforrások optimális felhasználása
  • Szükséges tapasztalat

    • Villamosmérnök vagy épületgépész végzettség
    • FMV jogosultság
    • Minimum 3 év gyakorlat ingatlan üzemeltetés területen
    • Villamos és gépész szabványok és előírások ismerete
    • Szakipari munkafolyamatok gyakorlatias ismerete
    • Felhasználói szintű számítógépes, MS Office ismeretek
  • Juttatások

    • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás, versenyképes jövedelem
    • Képzési és fejlődési lehetőség
    • Motiváló környezet, összetartó csapat
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Évente megrendezésre kerülő Kulcsmunkatársi program, Családi - és karácsonyi nap
Ajánlatkérés
Álláslehetőség