• Csapatunk erősítéséhez Budapest városi munkavégzéssel Szakreferens munkakörbe jelentkezését várjuk!

  • Feladatok

    • Új ügyfelek megszerzése érdekében szakértői tevékenységet végez, tenderanyagok készítését irányítja, a szakmai munkát koordinálja
    • Részt vesz a pályázati kalkulációk elkészítésében, az IFM fejezet kidolgozását irányítja
    • Kapcsolatot tart az érintett szervezeti egységekkel
    • Részt vesz az új projektek indításában, szakmai felügyeletet gyakorol
    • Kapcsolatot tart a start-up résztvevőkkel
    • Elvégzi a minőségügyi rendszer folyamataiban a számára előírt feladatokat
  • Szükséges tapasztalat

    • Felsőfokú szakirányú végzettség - villamosmérnök, gépészmérnök, építészmérnök
    • Kiváló szakmai és szervező készség, jó kapcsolatteremtő, kommunikációs és együttműködési képesség, önálló munkavégzés, pontos, precíz adminisztrációs képesség
    • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
    • MS Office felhasználói szintű, Microsoft Excel kiváló ismerete
  • Egyéb információ

    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Jó munkahelyi légkör, modern környezet
    • Kihívást jelentő projektmunkák
    • Képzési és tréning lehetőségek
    • Kulcsmunkatársi Program
    • Előrelépési lehetőség
    • Éves teljesítményértékelő beszélgetések a szakmai fejlődés elősegítéseként.
  • Juttatások

    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
    • Piacképes jövedelem
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
    • Cafetéria