• Legyen sikeres velünk, csatlakozzon csapatunkhoz! Magyarország egyik piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Budapest városi (IX.kerület) munkavégzéssel Senior számviteli főmunkatársat keresünk.

  • Feladatok

    • Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása DEEP vállalatirányítási rendszerben (bejövő számviteli bizonylatok, kimenő számlák készítése, könyvelése).
    • Kapcsolattartás vevő és szállító partnerekkel, kapcsolattartás cégen belüli társszervezetekkel.
    • Részvétel a havi zárási feladatokban.
    • Banki software-k napi használata.
    • Adóbevallások elkészítése, benyújtása, cégkapus tárhelykezelés, e-papír dokumentumok kezelése, időszakos kapcsolattartás hatóságokkal.
  • Előnyt jelent

    • Mérlegképes könyvelői végzettség
    • Minimum 2 év munkatapasztalat
    • Számviteli- és adójogszabályok naprakész ismerete
    • Integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
    • Felhasználói szintű Office ismeret (kiemelten MsExcel)
    • Önálló, precíz munkavégzés, határozott fellépés, jó kommunikációs képesség
  • Szükséges tapasztalat

    • Adótanácsadói végzettség
    • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség
    • DEEP vállalatirányítási rendszer ismerete
    • Közbeszerzési projektek könyvelési és pénzügyi folyamataiban jártasság
    • Angol vagy német középfokú nyelvtudás
  • Juttatások

    • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás, versenyképes jövedelem
    • Képzési és fejlődési lehetőség
    • Motiváló környezet, összetartó csapat
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Évente megrendezésre kerülő Kulcsmunkatársi program Családi - és karácsonyi nap