• Magyarország egyik piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőre, és határozatlan szerződéssel Projektmenedzser-építész, épületgépész munkatársakat keresünk.

  • Feladatok

    • Beruházási és kivitelezési projektek lebonyolítása az előkészítéstől a kivitelezésig együttműködve a társ szakágakkal.
    • Ajánlatok és szerződések előkészítése
    • A kivitelezési munkák ellenőrzése, alvállalkozók irányítása
    • Átadási és üzembe helyezési eljárások lefolytatása
    • Elszámolások készítése, projektek utóértékelése
    • Kivitelezési projektek pályázataiban való közreműködés, műszaki fejezetek kidolgozása, árajánlatok összeállítása
  • Előnyt jelent

    • Felelős műszaki vezetői és/vagy műszaki ellenőri jogosultság
    • Terc költségvetés készítő program gyakorlott használata
  • Szükséges tapasztalat

    • Építész vagy épületgépész mérnöki, vagy üzemmérnöki végzettség
    • Beruházásban vagy kivitelezésben szerzett min. 2 éves gyakorlat
    • B kategóriás jogosítvány
    • Kiváló kommunikációs készség, precizitás, konfliktuskezelés, stressz-tűrés.
  • Egyéb információ

    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • Kulcsmunkatársi Program
    • Előrelépési lehetőség
    • Éves teljesítményértékelő beszélgetések a szakmai fejlődés elősegítéseként
    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
  • Juttatások

    • Képzési és fejlődési lehetőség
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria, Egészség- és Nyugdíjpénztár)
    • Évente megrendezésre kerülő céges közösségi programok