• Legyen sikeres velünk, csatlakozzon csapatunkhoz! Magyarország egyik piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Budapest városi munkavégzéssel Minőségirányítási menedzsert keresünk

  • Feladatok

    • A Vállalat Integrált Irányítási Rendszerének működtetése.
  • Előnyt jelent

    • Az alábbi szabványok szerinti irányítási rendszerekkel kapcsolatos végzettség és tapasztalat: ISO 14001; ISO 27001; ISO 45001; ISO 41001
    • ESG jelentéskészítés során szerzett tapasztalat
  • Szükséges tapasztalat

    • Legalább középfokú szakirányú végzettség,
    • Legalább 3 év tapasztalat ISO 9001 szerinti minőségirányítási rendszer működtetésében
    • Terhelhetőség
    • Nyitottság új feladatokra és új ismeretek elsajátítására
    • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
    • Felhasználói szintű számítógéphasználat
  • Juttatások

    • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás, versenyképes jövedelem
    • Képzési és fejlődési lehetőség
    • Motiváló környezet, összetartó csapat
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Évente megrendezésre kerülő Kulcsmunkatársi program, Családi - és karácsonyi nap