• Magyarország piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk!

  • Feladatok

    • Projektek műszaki terveinek elkészítése, ellenőrzése, jóváhagyása
    • A projektekben résztvevő munkatársak, alvállalkozók és beszállítók irányítása, koordinálása, ellenőrzése
    • A szükséges eszközök, anyagok beszerzése, illetve az alvállalkozók rendelkezésre állásának biztosítása
    • A projektek minőségének biztosítása, fejlesztése, a hibák elkerülése és javítása.
    • A projektek dokumentációjának elkészítése, frissítése, archiválása
    • A projektek költségvetésének készítése, nyomon követése, betartása
    • Fejlesztési és beruházási terv, akciótervek, (business case-k) készítése
    • A beruházási és felújítási szerződések előkészítése
    • Leltározási feladatok
  • Előnyt jelent

    • Felelős műszaki vezetői engedély vagy akkreditáció
    • Hasonló területen szerzett tapasztalt, de pályakezdő
  • Szükséges tapasztalat

    • Egyetemi vagy főiskolai mérnök diploma/ műszaki középfokú végzettség
    • MS Office programok magabiztos ismerete (kiemelten Excel)
    • B kategóriás jogosítvány
    • Határozott, magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs készség és csapatjátékos attitűd
    • Önálló, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • Juttatások

    • Stabil, megbízható háttér és kollégák
    • Képzési, fejlődési lehetőség
    • Évente megrendezett Kulcsmunkatársi program Családi - és karácsonyi nap
    • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • Versenyképes jövedelem
    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Csoportos élet- és balesetbiztosítás