• Legyen sikeres velünk, csatlakozzon csapatunkhoz! Magyarország egyik piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Vecsési munkavégzéssel Műszaki támogató keresünk.

  • Feladatok

    • • adatrögzítés, adatgyűjtés, adatszolgáltatás, nyilvántartások vezetése
    • • szakmai dokumentumok, táblázatok összeállítása
    • • riportok készítése
    • • projektdokumentációk készítése, aktualizálás
    • • szerződések előkészítése, módosítása
    • • segítségnyújtás a költségkalkulációk, árajánlatok előkészítésében a műszaki vezetőknek
    • • ellenőrzi a vállalkozási szerződésekben meghatározott feladatok végrehajtását, a vállalkozók teljesítését
    • • Részt vesz a fejlesztési és beruházási terv, akciótervek, (business case-k) készítésében.
  • Előnyt jelent

    • • minimum középfokú végzettség
    • • műszaki affinitással
    • • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Szükséges tapasztalat

    • • műszaki végzettség
  • Juttatások

    • • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás, versenyképes jövedelem
    • • Képzési és fejlődési lehetőség
    • • Motiváló környezet, összetartó csapat
    • • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • • Évente megrendezésre kerülő céges programok
    • Amennyiben jelentkezni szeretne kérem küldje el fényképes önéletrajzát a és bérigényét a hr@neopropertyservices.hu e-mail címre.
    • Tárgyban megjelölve: Műszaki támogató-Vecsés