• Legyél Budapest egyik legnagyobb irodaházának a létesítmény menedzsere! Magyarország egyik piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Budapest városi munkavégzéssel Létesítménymenedzser munkatárs keresünk.

  • Feladatok

    • A cég által üzemeltetett létesítmény (MTHQ) teljes körű kezelése.
    • Közreműködés az üzemeltetési/karbantartási terv elkészítésében, elemzések, költségtervezések készítése.
    • Munkatársak tevékenységének irányítása, alvállalkozók irányítása felügyelete.
    • Hibaelhárítási, karbantartási, üzemeltetési, beruházási, felújítási feladatok menedzselése.
    • Ingatlanüzemeltetési projektek üzemeltetői támogatása.
    • Üzemeltetéshez kapcsolódó gazdasági események (árajánlatok, teljesítések) kezelése
  • Előnyt jelent

    • Épületüzemeltetési területen szerzett tapasztalat.
    • Épület-felügyeleti rendszerek ismerete
    • Jó kommunikáció
    • Vezetői tulajdonságok esetleg tapasztalat
  • Szükséges tapasztalat

    • Épületgépész épület villamos vagy építész felsőfokú végzettség.
    • Legalább 2 év szakmai tapasztalat.
    • Precizitás, vezető és kommunikációs készség.
    • B kategóriás gépjármű vezetői engedély.
    • Felhasználói szintű MS Office ismeret.
  • Juttatások

    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
    • Piacképes jövedelem
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
    • Cafetéria
    • Egészség- és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás
    • Utazási támogatás