• A piacon sikeres, jelentős épületüzemeltetési tapasztalattal rendelkező cég Komárom városi munkavégzéssel villanyszerelő vagy épületgépész végzettséggel karbantartó munkatársat keres.

  • Feladatok

    • • Légtechnika-, fűtés-, hűtés-, vezérlések és egyéb gépészeti hálózatok ellenőrzése, hibakeresése és közreműködés ezek javításában.
    • • Az áramellátó berendezések, telepített szükséges-áramfejlesztők, akkumulátorok karbantartásának, javításának, hibaelhárításának ellátása és ezen berendezések felügyelete.
    • • Üzemzavar elhárítási szolgálat.
    • • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok, IT alkalmazások használata.
  • Előnyt jelent

    • • Egészségügyi intézményben szerzett tapasztalat
  • Szükséges tapasztalat

    • • Villanyszerelő vagy épületgépész végzettség
    • • Felhasználói szintű MS Office ismeret
    • • Épület karbantartási területen szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
  • Juttatások

    • • Stabil nagyvállalati háttér
    • • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
    • • Csoportos élet-és balesetbiztosítás
    • • Béren kívüli juttatás (kafetéria, egészség-, és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás)