• Magyarország piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk!

  • Feladatok

    • Vállalati Energia Szétosztási rendszer üzemeltetése/összehangolása az energiamérőkkel és mérőrendszerekkel
    • Mérőrendszerek adatainak ellenőrzése, fejlesztési javaslatok új mérési pontok kiépítésére, meglévők átalakítására
    • Energetikai fejlesztéssel kapcsolatos észrevételekre javaslattétel, valamint energetikai projektekben való részvétel
    • Kapcsolattartás energia ügyekben a vállalat különböző szervezeteivel
    • Vállalati energiatervezésben való közreműködés
    • Energiajelentések (havi, féléves, éves) és eseti riportok készítése az alkalmazott szoftverek segítségével
    • Energiaszámlák ellenőrzése, kezelése
    • Energiagazdálkodás műszaki dokumentációinak naprakészen tartása
  • Előnyt jelent

    • Angol középfokú nyelvtudás
    • Mérőóra rendszerek ismerete
  • Szükséges tapasztalat

    • Hasonló területen szerzett tapasztalt ( min. 3 év)
    • Egyetemi vagy főiskolai gépészmérnök/ energetikai mérnök diploma
    • MS Office programok magabiztos ismerete (kiemelten Excel)
    • AutoCAD program felhasználói szintű ismerete
    • Határozott, magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs készség és csapatjátékos attitűd
    • Önálló, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • Juttatások

    • Stabil, megbízható háttér és kollégák
    • Képzési, fejlődési lehetőség
    • Évente megrendezett Kulcsmunkatársi program Családi - és karácsonyi nap
    • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • Versenyképes jövedelem
    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Ajánlatkérés
Álláslehetőség