• Azonnali kezdéssel épületgépész vagy épületgépész technikus végzettséggel, karbantartó munkakörbe munkatársat keresünk Miskolc vonzáskörzetében csapatunk erősítéséhez!

  • Feladatok

    • A cégünk által üzemeltetett létesítményekben lévő épületgépészeti rendszerek üzemeltetése, karbantartása és felügyelete
    • Hűtő, fűtő, légtechnikai rendszerek, vízkezelők, kompresszorok, sprinkler hálózat üzemeltetése és karbantartása
    • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok, IT alkalmazások használata
    • Alvállalkozók által végzett munkavégzések szakmai felügyelete
    • Munkalapok készítése az elvégzett feladatokról
  • Előnyt jelent

    • Épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
    • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
    • Épületfelügyeleti rendszer használata
    • Emelőgép jogosítvány
  • Szükséges tapasztalat

    • Épületgépész végzettséggel rendelkezel
    • Minimum 1 év gépész tapasztalatod van
    • Felhasználói szintű MS Office ismeret
    • Precíz, pontos munkavégzés, gyors helyzetfelismerés, önálló munkavégzés
  • Juttatások

    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Jó munkahelyi légkör, modern munkahelyi környezet
    • Teljes körűen bejelentett foglalkoztatás
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
    • Cafetéria
    • Egészség- és nyugdíjpénztár
    • Albérleti támogatás