• LEGYEN SIKERES VELÜNK, CSATLAKOZZON CSAPATUNKHOZ! Magyarország piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Csapatunk erősítéséhez Budapest IV. kerületi munkavégzéssel Gépész szakreferens munkakörbe munkatársakat keresünk

  • Feladatok

    • Légtechnika-, fűtés-, hűtés-, vezérlések és egyéb gépészeti hálózatok ellenőrzése, hibakeresése és közreműködés ezek javításában.
    • Üzemzavar elhárítási szolgálat.
    • Gépészeti rendszerekkel kapcsolatos események (hibák, karbantartások) analizálása.
    • Beszállítók tevékenységének koordinálása, ellenőrzése.
    • Létesítmény menedzser és karbantartó kollégák szakmai támogatása.
    • Projektmenedzsment: gépészeti eseti projektek teljeskörű lebonyolítása.
  • Előnyt jelent

    • Felsőfokú gépész végzettség.
    • Minimum kétéves szakmai tapasztalat.
    • Kiváló problémamegoldó képesség.
    • Határozott fellépés, precizitás, szorgalom.
    • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • Szükséges tapasztalat

    • B kategóriás gépjárművezetői engedély
    • Épületfelügyeleti rendszerek ismerete
  • Egyéb információ

    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Jó munkahelyi légkör, modern környezet
    • Kihívást jelentő projektmunkák
    • Képzési és tréning lehetőségek
    • Kulcsmunkatársi Program
    • Előrelépési lehetőség
    • Éves teljesítményértékelő beszélgetések a szakmai fejlődés elősegítéseként.
  • Juttatások

    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
    • Piacképes jövedelem
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Ajánlatkérés
Álláslehetőség