• LEGYEN SIKERES VELÜNK, CSATLAKOZZON CSAPATUNKHOZ! Magyarország piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Csapatunk erősítéséhez Pécs városi munkavégzéssel Épületgépész szakreferens munkakörbe munkatársakat keresünk!

  • Feladatok

    • Leendő szakreferens kollegánk felelősségi körébe eső ügyfeleink (pl. Magyar Telekom, Pécsi Tudomány Egyetem, stb.) nyugat magyarországi területén elhelyezkedő épületeiben és technológia helyszínein (IT géptermek és adatközpontok, kültéri szekrények, stb.) épület gépészeti szakreferens feladatok ellátása az alábbiak szerint klíma, szellőző, légtechnika és fűtési rendszereken.
    • Tervszerű megelőző karbantartások szervezése, vállalkozók irányítása, ellenőrzése, munkák elszámolása
    • Azonnali és halasztható hibaelhárítások irányítása, ellenőrzése, és elszámolása.
    • Épületgépészeti kivitelezési feladatok, irányítása, ellenőrzése, elszámolása
  • Előnyt jelent

    • Gépész mérnöki (épületgépész irányban) / vagy középfokú végzettség
    • B kategóriás jogosítvány
    • Kiváló problémamegoldó képesség.
    • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • Szükséges tapasztalat

    • Épületfelügyeleti rendszerek ismerete
  • Egyéb információ

    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Jó munkahelyi légkör, modern környezet
    • Kihívást jelentő projektmunkák
    • Képzési és tréning lehetőségek
    • Kulcsmunkatársi Program
    • Éves teljesítményértékelő beszélgetések a szakmai fejlődés elősegítéseként.
  • Juttatások

    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
    • Piacképes jövedelem
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Ajánlatkérés
Álláslehetőség