• LEGYEN SIKERES VELÜNK, CSATLAKOZZON CSAPATUNKHOZ! Magyarország piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Csapatunk erősítéséhez Budapest városi munkavégzéssel Beszerzési menedzser munkakörbe munkatársat keresünk

  • Feladatok

    • A NEO Property Services Zrt. üzemeltetési és szolgáltatási feladatainak ellátásához az alvállalkozók tendereztetés útján történő kiválasztása.
    • Tenderezési eljárások, versenytárgyalások lefolytatása, szerződéskötések.
    • A beszerzések lebonyolításával összefüggő tevékenységek elvégzése, levelezések, adatszolgáltatások, nyilvántartások vezetése.
    • Közbeszerzési pályázatokon való részvétel esetén közreműködés a részvételi jelentkezés és ajánlati dokumentáció összeállításában.
  • Előnyt jelent

    • Jogi vagy közgazdasági vagy műszaki - főiskolai vagy egyetemi végzettség
    • Közbeszerzési referens szakképesítés
    • Jogi vagy beszerzési területen szerzett legalább 2 év igazolt gyakorlat
    • Jó fogalmazó és kommunikációs készség
    • Precizitás, rugalmasság, terhelhetőség
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Felhasználói szintű MS Office ismeret.
  • Szükséges tapasztalat

    • Középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • Egyéb információ

    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Jó munkahelyi légkör, modern környezet
    • Kihívást jelentő feladatok
    • Képzési és tréning lehetőségek
    • Kulcsmunkatársi Program
    • Előrelépési lehetőség
    • Éves teljesítményértékelő beszélgetések a szakmai fejlődés elősegítéseként
  • Juttatások

    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
    • Piacképes jövedelem
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Ajánlatkérés
Álláslehetőség