• Csapatunk erősítéséhez Budapest III. kerület létesítménymenedzser munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel.

  • Feladatok

    • Budapest III. kerületében lévő bevásárlóközpont teljes körű (TFM+IFM) üzemeltetése;
    • üzemeltetési/karbantartási terv elkészítése;
    • karbantartási és üzemeltetési, beruházási, felújítási feladatok végrehajtásának szervezése, figyelemmel kísérése;
    • elemzések, költségtervezések készítése;
    • beosztottak irányítása, alvállalkozók felügyelete;
    • észvétel ingatlan felújítások tervezésében;
    • üzemeltetéshez kapcsolódó költségszámlák ellenőrzése;
    • ajánlat készítés és hibakezelés saját CAFM rendszerben.
  • Előnyt jelent

    • Épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat.
    • Villamosbiztonsági mérések végzéséhez való jogosultság (ÉV, VV, EBF, FAM).
  • Szükséges tapasztalat

    • Szakirányú építész-, gépész-, vagy villamosmérnöki végzettség;
    • ingatlanüzemeltetés területén szerzett legalább 2 éves gyakorlat;
    • 5 év szakmai/vezetői gyakorlat;
    • épület-felügyeleti rendszerek ismerete;
    • AutoCAD felhasználói szintű ismerete;
    • egyéb CAFM rendszerek kezelésének ismerete.
  • Egyéb információ

    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Jó munkahelyi légkör, modern környezet
    • Kihívást jelentő projektmunkák
    • Képzési és tréning lehetőségek
    • Kulcsmunkatársi Program
    • Előrelépési lehetőség
    • Éves teljesítményértékelő beszélgetések a szakmai fejlődés elősegítéseként.
  • Juttatások

    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
    • Piacképes jövedelem
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
    • Albérlet és utazási támogatás
    • Cafetéria
Ajánlatkérés
Álláslehetőség