• Gondnok/Karbantartó munkakörbe munkatársat keresünk Fótra az East Gate Parkba!

  • Feladatok

    • az épületben adódó műszaki hibák jelentése, esetenként annak megjavítása
    • tűzvédelmi és munkavédelmi rend betartása
    • mérőóra állások leolvasása
    • kapcsolattartás a bérlőkkel
    • gondoskodik az épület rendeltetésszerű üzemeltetéséről, mint például a szemétszállításról, a fűtésről, a felvonó kezeléséről és annak tisztán tartásáról
  • Szükséges tapasztalat

    • határozott fellépés
    • jó kommunikációs- és szervezőkészség
    • precíz, pontos munkavégzés
    • feddhetetlen előélet
    • középiskolai végzettség
  • Egyéb információ

    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Jó munkahelyi légkör, modern környezet
    • Kihívást jelentő projektmunkák
    • Képzési és tréning lehetőségek
    • Kulcsmunkatársi Program
    • Előrelépési lehetőség
    • Éves teljesítményértékelő beszélgetések a szakmai fejlődés elősegítéseként.
  • Juttatások

    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
    • Piacképes jövedelem
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
    • Albérlet és utazási támogatás
    • Cafetéria