• Csapatunk erősítéséhez Budapest városi munkavégzéssel IFM menedzser munkakörbe keressük új munkatársunk.

  • Feladatok

    • Az IFM szolgáltatás, szerződés szerinti, helyszínenkénti ellenőrzése.
    • Az ellenőrzések dokumentációja, eredmények riportolása.
    • Hibajelentés és reklamációkezelés.
    • Opciós munkák tervezése.
    • Teljesítési igazolások előkészítése, számlaigazolások készítése.
    • Kapcsolattartás a megrendelő képviselőivel, az alvállalkozókkal. és a projekt belső- illetve külső tagjaival.
    • Takarítók koordinálása, meghallgatása és feladatainak ellenőrzése
    • Adott esetben takarításban való segítés (létszámhiány esetében)
    • Külterület karbantartásával kapcsolatos tevékenységek koordinálása (fűkaszálás, sövény vágás, növény karbantartás)
  • Előnyt jelent

    • Tisztítás technológiai szolgálatvezetői vagy takarítói OKJ-s végzettség
  • Szükséges tapasztalat

    • Kertészmérnök vagy középfokú kertész/agrár végzettség
    • Érettségi bizonyítvány
    • Kiváló szakmai és szervező készség, jó kapcsolatteremtő, kommunikációs és együttműködési képesség, önálló munkavégzés, pontos, precíz adminisztrációs képesség.
    • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
    • MS Office felhasználói szintű,Microsoft Excel kiváló ismerete
  • Egyéb információ

    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • Kulcsmunkatársi Program
    • Előrelépési lehetőség
    • Éves teljesítményértékelő beszélgetések a szakmai fejlődés elősegítéseként
    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
  • Juttatások

    • Képzési és fejlődési lehetőség
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria, Egészség- és Nyugdíjpénztár)
    • Évente megrendezésre kerülő céges közösségi programok